Jak stosować wałek jadeitowy?

Wałek jadeitowy wywodzi się z Chin, gdzie panie bardzo dużą uwagę poświęcają swojej urodzie oraz akcesoriom, dzięki którym dłużej postaną młode. Ten sprzęt także furorę robi w Polsce, gdyż wielu fachowców od urody, doceniło jego pozytywne działania na skórę twarzy oraz właściwości relaksacyjne i odprężające. Jak go stosować i gdzie go kupić?

Zastosowanie


Ten niewielki roller jest niezwykle wygodny i łatwy w użyciu. Posiada dwa rollery, które odpowiadają za masaż naszej twarzy oraz wygodny uchwyt, który idealnie dostosowany jest do dłoni. W sklepach można znaleźć wiele rollerów, które wykonane są z rożnych materiałów. Najlepiej postawić na te oryginalne, które wykonane są w 100% z naturalnego różowego kryształu.

Proste użycie


Wałek jadeitowy można stosować zarówno rano, jak i wieczorem podczas codziennej pielęgnacji naszej twarzy. Już kilka minut masażu rano „na sucho” pobudza skórę do działania, ożywia ja oraz poprawia jej krążenie. Masaż wykonany wieczorem przy użyciu rollera i z dodatkiem serum lub ulubionego kremu – odpręża, relaksuje skórę. Ponadto, systematyczny masaż niweluje zmarszczki oraz opuchliznę. Osoby, które stosują go od kilku miesięcy zauważają również, iż korzystnie wpływa na jędrność i nawilżenie twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *